sobota, 16 lutego 2013

Bohaterowie

Mamy na razie 2012 rok
1. Natalia Chenor- jest polką. Spróbowała swoich sił w x-factorze będąc na wakacjach w UK. Jest artystką w zespole NESOgirls, który powstał dzięki temu programowi. Bardzo polubiła dziewczyny z zespołu, traktuje je jak rodzinę. Przyjaciele wołają na nią mała, chodzące adhd, ale najczęściej Nate. Jest ruchliwa, ciężko jej wysiedzieć w jednym miejscu. Nie potrafi nie rozmawiać przez 5 min. Lubi jeść, słuchać dobrej muzyki. Śpiewa, gra na gitarze, pianinie i na skrzypcach. Kocha, szanuje swoją rodzinę i przyjaciół. Nie lubi swojego imienia. Wychowała się między siedmioma braćmi. (szczupła blondynka, nie za wysoka) urodzona 20 lipca 1994 r

2. Emily Northent- pochodzi z UK. Jest najlepszą przyjaciółką Natalii. Są razem w NESOgirls. Kocha oglądać bajki, wylegiwać się przed telewizorem, śpiewać i rysować. Ma astmę, często jest osowiała po lekach. Przyjaciele wołają na nią Em. (szczupła blondynka, wysoka) urodzona 5 lutego 1994 r.


3. Suzy Scot- pochodzi z UK. Jako mała dziewczynka straciła rodziców w katastrofie lotniczej. Wychowanka domu dziecka. Nie narzeka na rozrywkę w swoim życiu. Kocha swoje odbicie lustrzane, swoje przyjaciółki z zespołu i seler. (szczupła, czerwonowłosa, wysoka) urodzona 19 grudnia 1995 r.

4. Olivia Cap- pochodzi z UK. Kocha dziewczyny, Natalie, Em i Suzy, a także swojego chłopaka Davida. Jest najstarsza i najodpowiedzialniejsza z zespołu. Jako jedyna ma tatuaż. (szczupła brunetka, wysoka) urodzona 5 maja 1994 r.

5. One Direction:

-Harry Styles 
1 luty 1994

-Louis Tomlinson 
24 grudzień 1991

-Naill Horan
13 wrzesień 1993

-Liam Payne
29 sierpień 1993

-Zayn Malik
12 stycznia 1993


Chyba na tyle! Wszystkie obrazy znalezione w google.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz